Jak działamy?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielstwem odzieży roboczej i obuwia roboczego Snickers Workwear & Dunderdon i jesteśmy objęci ochroną reklamacyjną producenta. Zainteresowaliśmy się odzieżą Snickers Workwear z przyczyn czysto pragmatycznych – naszą drugą dziedziną działalności jest K2 Storage Systems, a nasi pracownicy montują systemy magazynowe u największych klientów w Europie. Wiemy z doświadczenia, jak istotna jest jakość ubrania roboczego i butów roboczych w ciężkiej pracy fizycznej. Jednocześnie uważamy, że wygląd pracowników świadczy o firmie, jest jej wizytówką. Skandynawski design jest nie tylko użyteczny, ale i piękny w swojej prostocie.

W jaki sposób działamy?

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Po złożeniu zamówienia skontaktuje się z Państwem nasz Dział Sprzedaży, potwierdzi dostępność wybranego modelu oraz czas, w jakim ubranie robocze lub obuwie robocze zostanie wysłane i poda dane przelewowe. Zapraszamy również do odwiedzenia nas osobiście przy ulicy Ołtaszyńskiej 71a we Wrocławiu, gdzie prowadzimy nasz showroom. Można w nim przymierzyć odzież oraz porozmawiać z fachowcem, który doradzi i pomoże dobrać ubranie do charakteru wykonywanej pracy. W showroomie nie prowadzimy jednak sprzedaży bezpośredniej; nie posiadamy pełnego asortymentu oraz rozmiarów – zapraszamy do składania zamówień online. Proponujemy wygodne przymierzalnie i świetną kawę :-). Zależy nam na tym, by jakość obsługi odpowiadała jakości odzieży ochronnej Snickers Workwear. W przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy: sklep@brsnickersworkwear.pl, telefoniczny pod numerem 667 001 743 lub za pomocą czatu lub formularza.
Uwaga! Zmieniliśmy numer konta do zamówień: BZWBK 45 1090 2503 0000 0001 3440 7199

Myślisz o zakupie ubrań roboczych, ale nie jesteś jeszcze gotowy do złożenia zamówienia? Skorzystaj z naszych usług dodatkowych:

h

Przyjedziemy do Ciebie

Jeśli czujesz, że powinniśmy się pojawić w Twojej firmie, zrobimy to z przyjemnością! Skontaktuj się z nami, określ swoje potrzeby i podaj swój adres. Razem ustalimy najdogodniejszy termin spotkania.

h

Pomożemy wybrać rozmiar

Nie masz pewności, czy właściwie wybierzesz rozmiar ubrań? Chętnie pomożemy podczas rozmowy telefonicznej lub podczas spotkania u Ciebie w firmie. W razie potrzeby wykonamy przymiarki.

h

Umieścimy logotypy na odzieży

Dzięki naszym ubraniom Twoi pracownicy będą widoczni i bezpieczni, ale wiemy, że widoczne powinno być także logo Waszej firmy. Zajmiemy się tym!

RODO Regulamin

Masz pytania dotyczące oferty lub procesu składania zamówienia?

Zachęcamy do kontaktu!